Available at short notice on request
Product information "PM cut knurling wheel 8,9x2,5x4 P:0,4 90°"
PM cut knurling wheel 8,9x2,5x4 P:0,4 90°
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Quick-Rändelräder + Halter |
| Series: | FRAA |
| Article number: | FRAA8925404 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | AA |
| outer ø: | 8.9 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.4 |