In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "PM cut knurling wheel 15° right hand 15x4x8 P:1,2"
PM cut knurling wheel 15° right hand 15x4x8 P:1,2
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | FRBR |
| Article number: | FRBR15154812 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | BR15° |
| outer ø: | 15 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 8 mm |
| pitch: | 1.2 |