In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "PM cut knurling wheel 15° left hand 21,5x5x8 P:0,4"
PM cut knurling wheel 15° left hand 21,5x5x8 P:0,4
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Quick-Rändelräder + Halter |
| Series: | FRBL |
| Article number: | FRBL152155804 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | BL15° |
| outer ø: | 21.5 mm |
| Width: | 5 mm |
| Bohrung: | 8 mm |
| pitch: | 0.4 |