Available at short notice on request
Product information "PM-Knurling wheel GE30° 15x4x4 P: 1,2"
PM-Knurling wheel GE30° 15x4x4 P: 1,2
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RGEPM |
| Article number: | RGEPM154412 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | GE30° |
| outer ø: | 15 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 1.2 |