Available at short notice on request
Product information "PM-Knurling wheel BR30° 10x4x4 T: 0,8"
PM-Knurling wheel BR30° 10x4x4 T: 0,8
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RBRPM |
| Article number: | RBRPM104408 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | BR30° |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.8 |