Available at short notice on request
Product information "PM-Knurling wheel BL15° 10x3x6 P: 0,5"
PM-Knurling wheel BL15° 10x3x6 P: 0,5
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | FRBL |
| Article number: | FRBL15103605 |
| Tool material: | PM |
| Type (form): | BL15° |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 3 mm |
| Bohrung: | 6 mm |
| pitch: | 0.5 |