Available at short notice on request
Product information "PCM-tapping collet ET1-16 1,5 long with screw"
PCM-tapping collet ET1-16 1,5
long with screw
long with screw
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | PCM-Zangen |
| Series: | PCMET116 |
| E-number: | 426E |
| ER collet: | ER16 |
| Article number: | PCMET116015AL |
| a: | 8 |
| A: | 17 mm |
| B: | 10.5 mm |
| C: | 18 mm |
| D max.: | 6.3 mm |
| E: | 7 mm |
| K: | 11 |
| L: | 22 mm |
| Bore: | 1.50 mm |