In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Turbo-Bar feed collet TD 60L 50,0 longlife"
Turbo-Bar feed collet TD 60L 50,0
longlife
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL60 |
| Article number: | SPHTDL60500 |
| D: | 60.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| Profile: | round |
| Bore: | 50.00 mm |