Available at short notice on request
Product information "Turbo-Bar feed collet TD 45L for 36,0/hexagonal longlife"
Turbo-Bar feed collet TD 45L for 36,0/hexagonal
longlife
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL45 |
| Article number: | SPHTDL45360S |
| D: | 45.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| Profile: | round |
| Bore: | 41.30 mm |