Available at short notice on request
Product information "Turbo-Bar feed collet TD 42L 32,5 longlife"
Turbo-Bar feed collet TD 42L 32,5
longlife
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL42 |
| Article number: | SPHTDL42325 |
| D: | 42.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M8 |
| Profile: | round |
| Bore: | 32.50 mm |