Available at short notice on request
Product information "Turbo-Bar feed collet TD34L 25,0 Longlife"
Turbo-Bar feed collet TD34L 25,0 Longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTDL34 |
| Article number: | SPHTDL34250 |
| D: | 34.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 90 mm |
| M: | M6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 25.00 mm |