In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet D 21L 17,0/6-kt longlife (length of diagonal = 19,55)"
Bar feed collet D 21L 17,0/6-kt longlife (length of diagonal = 19,55)
| A: | 8 mm |
|---|---|
| G / d: | 14 |
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHDL21 |
| Article number: | SPHDL21170S |
| D: | 21 mm |
| L: | 65 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 19.55 mm |