In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "KROKO-collet 171E F42 76-99 2,5 UP smooth"
KROKO-collet 171E F42 76-99 2,5
UP smooth
UP smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | KROKOE171 |
| F-number: | F42 76-99 |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 55.00 mm |
| L: | 94.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |