In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "KROKO-collet 138E F20 76-87 2,0 UP smooth"
KROKO-collet 138E F20 76-87 2,0
UP smooth
UP smooth
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | KROKOE138 |
| F-number: | F20 76-87 |
| US-code: | TF20 KROKO |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 28.00 mm |
| L: | 67.00 mm |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |