In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Head collet 385 E 2.1 ( ø50 x 25 long)"
Head collet 385 E 2.1 ( ø50 x 25 long)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | K385E |
| Article number: | K385E21 |
| Description: | Head collet 385 E 2.1 ( ø50 x 25 long) |
| Head shape: | 2.1 ø50x25 |
| Ød: | 31.75 mm |
| ØD: | 37.50 mm |
| L: | 89.00 mm |
| K: | 20.00 ° |
| G: | 31,45x1/20" |