Available at short notice on request
Product information "Head collet 367 E 2.1 ( ø50 x 25 long)"
Head collet 367 E 2.1 ( ø50 x 25 long)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | K367E |
| Article number: | K367E21 |
| Description: | Head collet 367 E 2.1 ( ø50 x 25 long) |
| Head shape: | 2.1 ø50x25 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| L: | 104.40 mm |
| K: | 40.00 ° |
| G: | Tr.28x1,5 |