In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Head collet 364 E 1.1 ( ø40 x 25 long)"
Head collet 364 E 1.1 ( ø40 x 25 long)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | K364E |
| Article number: | K364E11 |
| Description: | Head collet 364 E 1.1 ( ø40 x 25 long) |
| Head shape: | 1.1 ø40x25 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 33.70 mm |
| L: | 97.60 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | ø24,7x1.693 |