In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Head collet 359 E 1.1 ( ø40 x 25 long)"
Head collet 359 E 1.1 ( ø40 x 25 long)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | K359E |
| Article number: | K359E11 |
| Description: | Head collet 359 E 1.1 ( ø40 x 25 long) |
| Head shape: | 1.1 ø40x25 |
| Ød: | 23.00 mm |
| ØD: | 32.00 mm |
| L: | 93.80 mm |
| K: | 40.00 ° |
| G: | Tr.23x1,5 |