In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Head collet 349 E 1.1 ( ø40 x 25 long)"
Head collet 349 E 1.1 ( ø40 x 25 long)
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | K349E |
| Article number: | K349E11 |
| Description: | Head collet 349 E 1.1 ( ø40 x 25 long) |
| Head shape: | 1.1 ø40x25 |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 26.30 mm |
| L: | 73.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | ø 19,7x1.666 |