Available at short notice on request
Product information "HSS-knurling wheel AA 10x4x4 P: 0,4 with chamfer"
HSS-knurling wheel AA 10x4x4 P: 0,4 with chamfer
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RAA |
| Article number: | RAA104404 |
| Tool material: | HSS |
| Type (form): | AA |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.4 |