Available at short notice on request
Product information "HSS-knurling wheel AA 10x2x4 P: 1,0 with chamfer"
HSS-knurling wheel AA 10x2x4 P: 1,0 with chamfer
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RAA |
| Article number: | RAA102410 |
| Tool material: | HSS |
| Type (form): | AA |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 2 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 1 |