Available at short notice on request
Product information "HSS-circular saw Bijouterie 32x0,20x8,0 110 teeth form A"
HSS-circular saw Bijouterie 32x0,20x8,0
110 teeth form A
110 teeth form A
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Kreissägeblätter |
| Series: | KSB |
| Article number: | KSB032020 |
| Tool material: | HSS |
| Type: | Form A |
| Outer ø D: | 32 mm |
| width b: | 0.20 mm |
| Bore ø d: | 8 |
| Teeth: | 110 mm |
| Coating: | bright |