In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "HSS-circular saw Bijouterie 25x0,25x8,0 100 teeth form A"
HSS-circular saw Bijouterie 25x0,25x8,0
100 teeth form A
100 teeth form A
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Kreissägeblätter |
| Series: | KSB |
| Article number: | KSB025025 |
| Tool material: | HSS |
| Type: | Form A |
| Outer ø D: | 25 mm |
| width b: | 0.25 mm |
| Bore ø d: | 8 |
| Teeth: | 100 mm |
| Coating: | bright |