Available at short notice on request
Product information "HSS-circular saw 20x0,40x5,0 64 teeth form A"
HSS-circular saw 20x0,40x5,0
64 teeth form A
64 teeth form A
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Kreissägeblätter |
| Series: | KS |
| Article number: | KS020040 |
| Tool material: | HSS |
| Type: | Form A |
| Outer ø D: | 20 mm |
| width b: | 0.40 mm |
| Bore ø d: | 5 |
| Teeth: | 64 mm |
| Coating: | bright |