In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "HSS-Knurling wheel GE30° 15x6x4 P: 0,4"
HSS-Knurling wheel GE30° 15x6x4 P: 0,4
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RGE |
| Article number: | RGE156404 |
| Tool material: | HSS |
| Type (form): | GE30° |
| outer ø: | 15 mm |
| Width: | 6 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.4 |