Available at short notice on request
Product information "HSS-Knurling wheel GE30° 15x4x4 P: 0,5"
HSS-Knurling wheel GE30° 15x4x4 P: 0,5
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RGE |
| Article number: | RGE154405 |
| Tool material: | HSS |
| Type (form): | GE30° |
| outer ø: | 15 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.5 |