In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "HSS-Knurling wheel BR30° 10x4x4 T: 0,7"
HSS-Knurling wheel BR30° 10x4x4 T: 0,7
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RBR |
| Article number: | RBR104407 |
| Tool material: | HSS |
| Type (form): | BR30° |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 0.7 |