In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "HSS-Knurling wheel BL30° 10x4x4 P: 1,0"
HSS-Knurling wheel BL30° 10x4x4 P: 1,0
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zeus-Rändelräder + Halter |
| Series: | RBL |
| Article number: | RBL104410 |
| Tool material: | HSS |
| Type (form): | BL30° |
| outer ø: | 10 mm |
| Width: | 4 mm |
| Bohrung: | 4 mm |
| pitch: | 1 |