In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "HSS-Circular saw 30 x1,0x10 coarse Z=B number of teeth 30"
HSS-Circular saw 30 x1,0x10 coarse Z=B number of teeth 30
| Article category: | Schneidwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Kreissägeblätter |
| Series: | KSG |
| Article number: | KSG030100B |
| Tool material: | HSS |
| Type: | Form B |
| Outer ø D: | 30 mm |
| width b: | 1.00 mm |
| Bore ø d: | 8 |
| Teeth: | 30 mm |
| Coating: | bright |