Available at short notice on request
Product information "Glide bush TSG20R / 483.001 1,0;guiding length 8,0 mm"
Glide bush TSG20R / 483.001 1,0
guiding length 8,0 mm
guiding length 8,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FTSG20RGB |
| Swiss code: | T23-72 / 483.001 |
| US-code: | TSG20R |
| Article number: | FTSG20RGB010 |
| Ød: | 23 mm |
| ØD: | 28.00 mm |
| L: | 72.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M22x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |