In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Glide bush T248 / 464.001 3,0 ;guiding length 15,0 mm"
Glide bush T248 / 464.001 3,0
guiding length 15,0 mm
guiding length 15,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT248GB |
| Swiss code: | T48-82 / 464.001 |
| US-code: | STM38 |
| Article number: | FT248GB030 |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 54.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M46x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |