In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Glide bush F605 / 61.002 / B238 2,0;guiding length 8,0 mm"
Glide bush F605 / 61.002 / B238 2,0
guiding length 8,0 mm
guiding length 8,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF605GB |
| Swiss code: | T24-61 / 61.002 / B238 |
| US-code: | 0201 |
| Article number: | FF605GB020 |
| Ød: | 24.00 mm |
| ØD: | 29.50 mm |
| L: | 61.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M24x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |