In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Glide bush T223 / 22.001 / B261 1,0;guiding length 8,0 mm"
Glide bush T223 / 22.001 / B261 1,0
guiding length 8,0 mm
guiding length 8,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT223GB |
| Swiss code: | T28-82-M25.1 / 22.001 / B261 |
| US-code: | TD25S |
| Article number: | FT223GB010 |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 34.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M25x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |