Available at short notice on request
Product information "Glide bush SL 38 3,0;guiding length 15,0 mm"
Glide bush SL 38 3,0
guiding length 15,0 mm
guiding length 15,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FSL38GB |
| Swiss code: | T46-82 |
| US-code: | SL38 |
| Article number: | FSL38GB030 |
| Ød: | 46.00 mm |
| ØD: | 53.00 mm |
| L: | 82.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M45x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |