Available at short notice on request
Product information "Feed collet MultiSwiss 1,0"
Feed collet MultiSwiss 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | EMULTIVO |
| Article number: | EMULTIVO010 |
| Type: | Feed-collet |
| Ød: | 17.60 mm |
| ØD: | 18.00 mm |
| L: | 77.30 mm |
| Thread: | M16x0,75 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |