In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Feed collet 9265E/A22,8 71-1922 3,0"
Feed collet 9265E/A22,8 71-1922 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zangen für Mehrspindeldrehautomaten |
| Series: | E9265 |
| Article number: | E9265030 |
| Type: | Feed-collet |
| Ød: | 20.50 mm |
| ØD: | 22.80 mm |
| L: | 98.00 mm |
| Thread: | M20x0,75 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |