In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Emergency collet 145E F25 76-64;with extended nose 20mm;(complete length ca. 87 mm);diam 3,0"
Emergency collet 145E F25 76-64
with extended nose 20mm
(complete length ca. 87 mm)
diam 3,0
with extended nose 20mm
(complete length ca. 87 mm)
diam 3,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E145 |
| F-number: | F25 76-64 |
| US-code: | TF25 |
| Article number: | E145WEICH |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| L: | 77.00 mm |
| ød2: | 27.00 |
| L2: | 10.00 |
| K: | 32.00 ° |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |