In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "ER-collet holder for STAR backworking ER16 shank D=22,0 L1=25,0 L2=45,0 including nut ER16M"
ER-collet holder for STAR
backworking ER16 shank D=22,0
L1=25,0 L2=45,0 including nut ER16M
backworking ER16 shank D=22,0
L1=25,0 L2=45,0 including nut ER16M
| A: | 22 mm |
|---|---|
| Picture: | 2 |
| C: | 49 mm |
| B: | 28.00 mm |
| OC: | - |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | EM16 |
| Article number: | EM1622SRRL |
| collet: | ER16 |
| D: | 22 mm |
| L1: | 25.00 mm |
| L2: | 45.00 mm |
| nut: | RFMER16M |
| machine type: | *** |