Available at short notice on request
Product information "ER-collet holder ER32 shank D=25,0 shank length=65,0 including nut UM/ER32 with clamping flat throughout"
ER-collet holder
ER32 shank D=25,0 shank length=65,0
including nut UM/ER32
with clamping flat throughout
ER32 shank D=25,0 shank length=65,0
including nut UM/ER32
with clamping flat throughout
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | EB32 |
| Article number: | EB322565WD-HE |
| collet: | ER32 |
| D: | 25 mm |
| L1: | 65.00 mm |
| L2: | 41 mm |
| A: | 50 mm |
| C: | 40 mm |
| B: | 7 mm |
| Clamping flat: | WD throughout flat |
| nut: | RFMUMER32 |
| Spanner: | RFSE32 |