Available at short notice on request
Product information "ER-Collet Holder with Stop Flange ER25 shank D=50 shank length=82 including nut UM/ER25 with clamping flat throughout"
ER-Collet Holder with Stop Flange ER25
shank D=50 shank length=82
including nut UM/ER25
with clamping flat throughout
shank D=50 shank length=82
including nut UM/ER25
with clamping flat throughout
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | EB25 |
| Article number: | EB255082WD |
| collet: | ER25 |
| D: | 50 mm |
| L1: | 82.00 mm |
| L2: | 23.00 mm |
| A: | 42 mm |
| C: | 59 mm |
| B: | 7 mm |
| Clamping flat: | WD throughout flat |
| nut: | RFMUMER25 |
| Spanner: | RFSE25UM |