Available at short notice on request
Product information "ER-Collet Holder with Stop Flange ER25 shank D=32,0 shank length=65 including UM/ER25"
ER-Collet Holder with Stop Flange ER25
shank D=32,0 shank length=65
including UM/ER25
shank D=32,0 shank length=65
including UM/ER25
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | EB25 |
| Article number: | EB253265HE |
| collet: | ER25 |
| D: | 32 mm |
| L1: | 65.00 mm |
| L2: | 23.00 mm |
| A: | 42 mm |
| C: | 39 mm |
| B: | 8 mm |
| Clamping flat: | without flat |
| nut: | RFMUMER25 |
| Spanner: | RFSE25UM |