Available at short notice on request
Product information "ER-Collet Holder with Stop Flange ER25 shank D=25,0 shank length=46 including UM/ER25"
ER-Collet Holder with Stop Flange ER25
shank D=25,0 shank length=46
including UM/ER25
shank D=25,0 shank length=46
including UM/ER25
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | EB25 |
| Article number: | EB252546 |
| collet: | ER25 |
| D: | 25 mm |
| L1: | 46.00 mm |
| L2: | 21 mm |
| A: | 42 mm |
| C: | 42 mm |
| B: | 18 mm |
| Clamping flat: | without flat |
| nut: | RFMUMER25 |
| Spanner: | RFSE25UM |