In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in Collet with extended nose W25 80-92872 1,0"
Draw-in Collet with extended nose
W25 80-92872 1,0
W25 80-92872 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ESW25 |
| Alternative number: | W25 80-92872 |
| Article number: | ESW25010 |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 33.70 mm |
| L: | 112.20 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | S25x1/15" |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |