Available at short notice on request
Product information "Draw-in collet P9 78-157 1,0"
Draw-in collet P9 78-157 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ZP9 |
| Alternative number: | 78-157 |
| Article number: | ZP9010 |
| Ød: | 9.00 mm |
| ØD: | 13.20 mm |
| L: | 39.30 mm |
| K: | 15.00 ° |
| G: | M6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |