In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet P6 78-155 0,5"
Draw-in collet P6 78-155 0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ZP6 |
| Alternative number: | 78-155 |
| Article number: | ZP615505 |
| Ød: | 6.00 mm |
| ØD: | 8.50 mm |
| L: | 23.80 mm |
| K: | 20.00 ° |
| G: | M4 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |