Available at short notice on request
Product information "Draw-in collet P5 78-154 0,5"
Draw-in collet P5 78-154 0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ZP5 |
| Alternative number: | 78-154 |
| Article number: | ZP5005 |
| Ød: | 5.00 mm |
| ØD: | 7.00 mm |
| L: | 22.50 mm |
| K: | 15.00 ° |
| G: | M3,5 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |