In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet P4,5 78-153 0,5"
Draw-in collet P4,5 78-153 0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ZP45 |
| Alternative number: | 78-153 |
| Article number: | ZP45005 |
| Ød: | 4.50 mm |
| ØD: | 6.75 mm |
| L: | 22.50 mm |
| K: | 15.00 ° |
| G: | M3,35x0,6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |