Available at short notice on request
Product information "Draw-in collet P10 78-228/3105E 1,0"
Draw-in collet P10 78-228/3105E 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ZP10 |
| Alternative number: | 3105E / 78-228 |
| Article number: | ZP10010 |
| Ød: | 10.00 mm |
| ØD: | 14.00 mm |
| L: | 39.00 mm |
| K: | 15.00 ° |
| G: | M7 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |
| Clamping surface: | smooth |