Available at short notice on request
Product information "Draw-in collet B6 72-128 0,3"
Draw-in collet B6 72-128 0,3
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | ZB06 |
| Alternative number: | 72-128 |
| Article number: | ZB06003 |
| Ød: | 6.00 mm |
| ØD: | 10.50 mm |
| L: | 31.00 mm |
| K: | 40.00 ° |
| G: | M5x36 f 55 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.30 mm |
| Clamping surface: | smooth |