In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Draw-in collet 358E B23 0,5"
Draw-in collet 358E B23 0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Zugspannzangen Reihe 300 |
| Series: | E358 |
| Alternative number: | B23 |
| Article number: | E358005 |
| Ød: | 23.00 mm |
| ØD: | 32.00 mm |
| L: | 86.00 mm |
| K: | 40.00 ° |
| G: | M21,2x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.50 mm |
| Clamping surface: | smooth |